Infolinia: +48 530 530 561 / info@kli24.pl
Aktualnie wybrano: Powiat Limanowski / zmień obszar
UWAGA: Nie akceptujemy nowych wpisów. Nowy, odświeżony katalog znajduje się na www.kli24.pl
Gold Drop - Limanowa

Gold Drop sp. z o.o. w Limanowej istnieje na rynku od 1991 roku. Specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy środków czystości.

Budowanie dobrej opinii marki opiera się na filozofii etycznego i odpowiedzialnego biznesu, tj. oferowaniu klientom produktu najwyższej jakości, partnerskich relacjach z kontrahentami, współpracy ze społecznościami lokalnymi oraz szczególnej dbałości o bezpieczeństwo użytkownika i środowiska naturalnego.

Historia firmy Gold Drop pokazuje przede wszystkim jej dynamiczny rozwój – przekształcenie z małej firmy w przedsiębiorstwo zatrudniające blisko 200 osób, które posiada sieć przedstawicielstw handlowych i hurtowni patronackich w Polsce oraz na Ukrainie, Słowacji Węgrzech i w Czechach. Obok produkcji marek firmowych, Gold Drop jest cenionym partnerem w zakresie produkcji marek własnych. Firma wzbudziła zaufanie wielu sieci hurtowych i detalicznych. Jesteśmy partnerem handlowym dla: Selgros, Stokrotka, Auchan, E.Leclerc, Elea, miniMAL, Makro, Real, Żabka, Delikatesy Centrum, Polomarket, Eurocash, Intermarche, Tesco, Spar, Ruch, Chata Polska, Lotos, Alma, Rabat Pomorze, Hitpol, Groszek .

Kliknij w miniaturę, aby powiększyć zdjęcie.

Galeria zdjęć jest pusta

Zamień swój szary, zwykły wpis na rozbudowaną i w pełni profesjonalną prezentację.

Uzupełnij dane teleadresowe, dodaj rozbudowany opis, stwórz galerię zdjęć, dodaj logo, wpisz się na listę przedsiębiorców,
zamów adres internetowy w domenie kli24.pl oraz skorzystaj z wielu innych usług.

Zainteresowany? Dowiedz się więcej: reklama, partnerzy, współpraca z KLI24.PL.

Zobacz kto już współpracuje z KLI24.PL.

Skontaktuj się z nami:
e-mail: info@kli24.pl | tel. 530 530 561
GminaLimanowa (miasto)
Adresul. Rzeczna 11 d
Profil działalnościUsługi
Rok założenia1 991
Data publikacji2015-08-04
Wyświetleń317
Osoba kontaktowa Gold Drop
Telefon 18 337 61 37
Ładowanie mapy...

Skontaktuj się z przedsiębiorcą

Imię i nazwisko:
E-mail:
Treść:

Limanowski Katalog Przedsiębiorców współpracuje z:

Urząd Gminy LimanowaKLI24.PL - Powiat Limanowski w SubiektywieKwiaciarnia Maja w LimanowejStrony internetowe LimanowaLudowy Klub Sportowy Płomień LimanowaLimanowski Klub Kyokushin KarateSkontaktuj się w sprawie współpracy